اخبار
 انتشار: 16 شهریور 1398
   مشاهده: 87

  تشکیل شورای اداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز

     به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهوازاین شورا با هدف ایجاد هماهنگی، همکاری و همدلی و ایجاد وحدت رویه و تشریک مساعی بین مجموعه سازمان و انسجام بخشی به فعالیتهای سازمان تشکیل شده است .

بابک ربیعی  رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در خصوص  تشکیل شورای اداری گفت : به منظور استفاده هر چه بهتر از ظرفیت سازمان و ایجاد اتاق فکر برای تصمیم گیری در خصوص تدوین برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت سازمان ،تبیین برنامه های اجرایی برای تحقق اهداف و برنامه های سازمان این شورا تشکیل شده است .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری از همه اعضا خواست تا با تعامل و همکاری بیشتر با سایر مناطق و سازمان ها و معاونت های شهرداری در راستای اهداف سازمان تلاش کنند و از همه پتانسیل ها و ظرفیت های موجود برای رفع مشکلات سازمان استفاده شود .

وی در پایان گفت: امید است با توجه به عزم جدی شهرداری در خصوص خدمت رسانی مطلوب به شهروندان بتوانیم با تشکیل این شوراها و برگزاری جلسات منظم گامی در جهت رسیدن به اهداف مدون سازمان برداشته باشیم .

گفتنی است این شورا در فواصل یک ماهه تشکیل جلسه می دهد و در این جلسات پس از بحث و بررسی کارشناسی تصمیماتی اتخاذ می شود و مقرر می شود که گزارش اجرایی این مصوبات در جلسه بعدی شورای اداری ارائه شود .

اعضا این شورا 9 نفر می باشند که متشکل از مدیر عامل، معاونین و مدیران ارشد می باشند .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها