اخبار
 انتشار: 16 شهریور 1398
   مشاهده: 196

  معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز: آسفالت معابر شهری مانند پروژهای عمرانی شاخص، حساس وحائز اهمیت است

      به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز: سرپرست معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز با اعلام این مطلب گفت : مدیریت شهری با هدف ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان ، همواره برآن است تا مشکلات معابر و فضاهای شهری را بر طرف کرده وقابلیت استفاده راحت تری را ازاین فضاها برای مردم فراهم سازد، با این وجود مشکلات آسفالت برخی از معابر در سطح شهر اجتناب ناپذیر است که باید با تلاش وبرنامه ریزی صحیح این مشکلات مرتفع شوند.
وی گفت: باید نگاه ویژه وحساسیتی که به پروژه های عمرانی شاخص داریم به موضوع آسفالت معابر در سطح مناطق نیز داشته باشیم که لازم است تمامی این موارد در منطقه مربوطه پیگیری شود.
معینی زاده در ادامه با اشاره به پر کردن ترانشه های ایجاد شده در سطح شهر گفت: طبق هماهنگی های به عمل آمده ، باید نظارت مستقیم از طرف معاونین فنی و عمرانی مناطق هشتگانه در پر کردن ترانشه های ایجاد شده صورت پذیر، همچنین در بحث لکه گیری آسفالت معابر اصلی و فرعی، با توجه به وضعیت روبه تخریب وگسترش لکه های آسفالت در معابر وبا توجه به گرمی هوا ضروری است برنامه ریزی های لازم جهت لکه گیری و آسفالت معابر در ما ه های اول سال صورت پذیرد.
سر پرست معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز گفت: متولی اصلی پیگیری و به نتیجه رساندن آسفالت و لکه گیری آسفالت در سطح شهر، شهرداری اهواز است که باید در پیگیری ودر خواستهای مردم در زمینه بهبود وضع آسفالت وکف سازی و در صورت لزوم روکش معابر پیشتاز باشد.
وی سازمان عمران شهری شهرداری اهواز را نیز به عنوان بازوی اجرائی قوی در این امر معرفی کرد و گفت: با یک برنامه ریزی مدون با همکاری و هماهنگی شرکت های اجرائی، طی ماههای آینده وضعیت آسفالت معابر سطح کلان شهر اهواز در طرح آسفالت محله به محله دگرگون خواهد شد که این امر در جهت هر چه بیشتر رفاه حال شهروندان عزیز است.

نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها