اخبار
 انتشار: 17 شهریور 1398
   مشاهده: 145

  تلاش گسترده نیروهای شهرداری منطقه یک در پاکسازی ساحل کارون

سرپرست منطقه یک از تلاش گسترده عوامل منطقه یک شهرداری اهواز به منظور شستشو، بهسازی و پاکسازی فضای سبز و پیاده روهای ساحل رودخانه کارون خبر داد.

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، نیروهای خدمات شهری منطقه یک با تلاش گسترده نشان دادند به منظور ارائه خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان همواره پایدار و آماده هستند.
کاوه پور با اعلام این مطلب اظهار کرد: این اقدامات به منظور ارتقای امنیت تردد و سلامت شهروندان به صورت مستمر انجام می شود و بر این اساس شهرداری این منطقه با برنامه ‌ریزی ‌های دقیق سعی بر آن دارد تا از تمام نیروها و پتانسیل خود استفاده کند تا این منطقه کمترین میزان مشکلات را در زمینه رفت‌ و روب، جمع آوری زباله، نخاله و... جهت استفاده عموم شهروندان و عبور و مرور خودروها داشته باشد.
وی گفت : این عملیات با هدف پاکسازی، نظافت، رفت و روب و شستشوی جداول، گاری های فان و همچنین ایجاد محیط سالم برای شهروندان است که مسیر بلوار ساحلی یکی از مهمترین محورهای عبور و مرور در سطح منطقه می باشد .
سرپرست منطقه یک در ادامه وجود معابر مناسب را در حفظ کیفیت سیمای شهری مهم ارزیابی کرد و افزود: با برنامه ریزی های مدون و تلاش های نیروهای خدمات شهری سعی شده است تا گام های موثری برای رفاه و سلامت شهروندان این منطقه برداشته شود تا بتوان بیشترین حد رضایت عمومی را از خدمات ارائه شده به دست آورد.

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها