اخبار
 انتشار: 25 شهریور 1398
   مشاهده: 305

  عملیات آماده سازی و توسعه خزانه گلهای فصلی توسط سازمان پارکهایو فضای سبز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، از عملیات توسعه و آماده سازی خزانه گلهای فصلی این سازمان خبر داد.

   صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: از اوایل مهر ماه امسال با عنایت به شروع فصل کاشت، عملیات توسعه و آماده سازی خزانه گلهای فصلی سازمان پارکها‌ آغاز شده است.

وی با اشاره به افزایش مساحت این خزانه در سال جاری افزود: سال گذشته خزانه گلهای فصلی سازمان حدود دو هزار مترمربع بود که امسال با توجه به فضاهای موجود در محوطه سازمان، این خزانه به حدود شش هزار مترمربع افزایش پیدا کرده است.

عبداللهی با بیان اینکه فضای جدید در حال تسطیح و کرت بندی هستند، اظهار کرد: گل های فصلی زمستانه و بهاره شامل همیشه بهار، گازانیا، شب بو، جعفری، اطلسی ایرانی، قرمفویل، مارگاریت و غیره در خزانه گلهای فصلی سازمان کشت خواهند شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: مناطق هشتگانه شهرداری اهواز نیز هر کدام به صورت جداگانه در حال آماده سازی خزانه های گلهای فصلی خود می باشند و این سازمان نیز به صورت مستمر از طریق ناظرین فضای سبز بر عملکرد آنها نظارت خواهد داشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها