اخبار
 انتشار: 25 شهریور 1398
   مشاهده: 86

  ملاقات مردمی در شهرداری منطقه یک اهواز برگزار شد

صبح امروز در ادامه سلسله دیدارهای شهردار منطقه با شهروندان، برنامه ملاقات مردمی در دفتر مدیریت شهرداری منطقه یک برگزار شد.

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، با توجه به نیاز برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری هر روز شهروندان با سرپرست منطقه دیدار و در این نشست صمیمی شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود می‌پردازند.
یاسین کاوه پور سرپرست منطقه گفت: جلسه ملاقات مردمی در راستای حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان به منظور خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و با کیفیت تر در حوزه‌های مختلف مدیریت ‌شهری دنبال می شود.
کاوه پور در حاشیه این دیدارها اظهار کرد: ارتباط مستقیم و بدون واسطه مردم با شهردار، ضمن تکریم ارباب رجوع، آرامش روحی و روانی شهروندان را در رسیدگی به مشکلاتشان در پی دارد.
وی افزود: ما اینجا هستیم تا به مردم بگوییم شهرداری به مردم بسیار نزدیک و از جنس همین مردم است و فاصله‌ای بین مردم و شهرداری و همچنین تفاوتی بین مردم وجود ندارد.
گفتنی است به منظور تکریم شهروندان و سهولت دسترسی آنان با مدیر منطقه ، برنامه ملاقات مردمی در شهرداری منطقه یک اهواز همه روزه برقرار است.
 

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها