اخبار
 انتشار: 25 شهریور 1398
   مشاهده: 48

  اقدامات شهرداری منطقه یک اهواز در آستانه بازگشایی مدارس

شهرداری منطقه یک با برنامه ریزی دقیق و برگزاری جلسات متعدد در خصوص استقبال شایسته از ماه مهر و بازگشایی مدارس اقدامات متعددی را به مرحله اجرا درآورد.

  به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز ، یاسین کاوه پور سرپرست منطقه ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت : هر ساله شهرداری ها با هدف ایجاد آسایش و رفاه حال شهروندان در روزهای حساس سال اقدامات ویژه ای را به انجام می رسانند.
وی گفت: در روزهای آغازین مهرماه که همراه با تب و تاب خاصی برای خانواده ها خصوصا دانش آموزان است برای نهاد شهرداری از روزهای ویژه سال به شمار می آید و از مدت ها قبل پرسنل بی شماری در این نهاد به فعالیت جهت انجام پروژه های مخصوص این ایام مشغول هستند.
کاوه پور در خصوص فعالیت های انجام شده اعلام کرد: با هدف بهسازی و پاکسازی معابر مدارس و همچنین نوسازی محیط اطراف آن ها معاونت خدمات شهری این منطقه اقدام به رفت و روب خیابان های اطراف مدارس ، تعویض مخازن فرسوده، نصب سطل زباله جلوی مدارس، هرس درختان، درخت کاری و شستشوی اطراف مدارس، لکه گیری آسفالت ، همسطح سازی درب منهول ها و پاکسازی زمین های خالی نزدیک به مدارس سطح منطقه نمودند.
وی بیان کرد: عملیات هرس و جمع آوری درختان در دبستان حضرت سمیه واقع در خیابان 15 پادادشهر ، دبیرستان سعدی واقع در بلوار شهید دستغیب ، دبیرستان الغدیر واقع در خیابان 17 کوی جمهوری، هنرستان حضرت خدیجه واقع در بلوار جمهوری حد فاصل میدان شریعتی تا پل پنجم ، آموزشگاه دانش 1 و 2 واقع در خیابان 6 کوی جمهوری و ... انجام گردید.

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها