اخبار
 انتشار: 26 شهریور 1398
   مشاهده: 75

  اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک در آستانه بازگشایی مدارس

به همت حوزه معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه یک و در آستانه بازگشایی مدارس اقدامات ترافیکی در سطح منطقه یک همچنان در حال انجام است.

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، یاسین کاوه پور سرپرست منطقه ضمن اشاره به حفظ ایمنی و سهولت تردد و ارتقاء ایمنی شهروندان بویژه دانش آموزان گفت: به همت حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه معابر مسیرهای پرتردد و اصلی سطح منطقه به منظور بهسازی ، ترمیم، زیر سازی، لکه گیری و آسفالت شدند.
سرپرست منطقه افزود: در همین راستا نصب، مرمت و شستشوی تابلوهای راهنمای مسیر معابر سطح منطقه از جمله بلوار آیت الله بهبهانی از مصلی تا میدان پاداد نیز در ادامه اقدامات ترافیکی انجام شد .
وی در خصوص عملکرد مجموعه معاونت حمل ونقل منطقه گفت : انجام عملیات تهیه و نصب تجهیزات ترافیکی در معابر اصلی، رفع نواقص موجود در معابر به ویژه تا شعاع 500 متری مدارس ، اصلاحات هندسی در اطراف مدارس ، تهیه و نصب تابلوهای نشانگر مسیر به جهت سهولت در تردد مسافرین و کاهش ازدحام و... از اهم اقدامات این مجموعه است.
کاوه پور با توجه به‌ضرورت رفع خطرهای احتمالی در مسیر دانش آموزان و دانشجویان تصریح کرد: اجرای تمهیدات ترافیکی ازجمله خط‌کشی معابر جلوی مدارس، خط‌ کشی عابر پیاده ، تعویض و ترمیم تابلوهای فرسوده، نصب استوانه‌های ایمنی و تعمیر و بازبینی چراغ‌های راهنمایی برخی از مواردی است که به مناسبت بازگشایی مدارس در حال است.

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها