اخبار
 انتشار: 28 شهریور 1398
   مشاهده: 977

  برگزاری مراسم تودیع و معارفه در سازمان پایانه ها

   مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم امور اداری، پایانه مسافربری زاگرس و مسئول دفتر سرپرست سازمان در دفتر مدیر عامل سازمان برگزار شد

​طی احکامی جداگانه آقایان مرتضی حریزاوی به سمت سرپرست امور اداری،  آرمان علیزاده به سمت سرپرست پایانه زاگرس و حسین بالدی به سمت سرپرست دفتر مدیر عامل منصوب و از زحمات سید محمد سعید موسوی نسب و حسن عبيات تقدیر شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهواز؛ این مراسم روز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۹۸  با حضور سرپرست سازمان، مدیر حراست، معاونین و تنی چند از مدیران سازمان پایانه های شهرداری برگزار شد.

 

دکتر اورکی سرپرست سازمان پایانه های شهرداری اهواز در این مراسم اظهار داشت: کوشش ها و زحمات مدیران سابق قابل تقدیر است اما تغییر در راستای برنامه ریزی های دقیق تر برای ارائه خدمات بیشتر صورت گرفته است.

وی با اشاره به رسالت و وظیفه واحدهای معرفی شده عنوان نمود بالندگی، شکوفایی و پیشرفت سازمان، مستلزم وجود برنامه ریزی، تلاش جهادی و از بعد درون سازمانی ایجاد محیطی انگیزشی، امن، سالم، منظم و پویا است

 وی لزوم ابلاغ شرح وظایف هر حوزه را همراه با حکم انتصاب به مدیران امری لازم دانست که از همان ابتدا افراد به شرح وظایف قانونی خود آگاهی کامل را جهت تمرکز بر وظایف قانونی و  جلوگیری از تداخل وظایف سازمانی داشته باشند.

محمد اورکی خاطر نشان کرد : اولویت حراست مبتنی بر پیش بینی و پیش گیری است و تعامل دوسویه حراست، مدیران و کارکنان قطعا به رشد و تعالی سازمان کمک خواهد کرد.

در ادامه این جلسه محمد اورکی حکم انتصاب سرپرستان جدید  را در حضور حاضرین به ایشان ابلاغ نمود.

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و ال محمدخاتمه یافت


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار