اخبار
 انتشار: 30 شهریور 1398
   مشاهده: 411

  کاشت نهال به یاد شهدای حمله تروریستی ۳۱ شهریور اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ عصر روز گذشته مراسم کاشت نهال با حضور فرماندار اهواز، مدیرکل محیط زیست استان خوزستان، مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، نماینده سازمان های مردم نهاد در استانداری خوزستان و تعدادی از دوستان و فعالان محیط زیست در پارک شهید سبحانی برگزار شد.

   صالح عبداللهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی، گفت: حادثه‌ای که سال گذشته در ۳۱ شهریور همزمان با رژه نیروهای مسلح رخ داد و متاسفانه به موجب آن تعدادی از هموطنان عزیزمان به ویژه آن کودک چهارساله به شهادت رسیدند، بسیار دردناک و ناراحت کننده بود.

وی در خصوص برگزاری این مراسم توضیح داد: به جهت زنده نگهداشتن یاد این عزیزان و بزرگداشت سالگرد شهادت آنها، تصمیم گرفتیم با همکاری سازمان های مردم نهاد، طی مراسمی در پارک شهید سبحانی تعدادی نهال به یاد و خاطره این شهدای بزرگوار غرس شود.

صالح عبداللهی در پایان خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ نهال مثمر از قبیل شاه تو‌ت، کنار و غیره توسط خانواده شهدا، شهروندان و مدیران حاضر در این مراسم کاشته شد.

شایان ذکر است در ۳۱ شهریور سال گذشته همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رژه نیروهای مسلح در بلوار قدس اهواز، تعدادی افراد مسلح شرور و خود فروخته به رژه نیروهای مسلح حمله کردند و تعدادی از شهروندان عزیزمان و بخصوص یک کودک چهارساله را ناجوانمردانه به شهادت رساندند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها