اخبار
 انتشار: 30 شهریور 1398
   مشاهده: 449

  آگهی فراخوان عمومی مگا پروژه سرمایه گذاری پردیس سلامت اهواز منتشر شد

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری اهواز رئیس این سازمان با اعلام این خبر افزود : پردیس سلامت اهواز جزء مگا پروژه بی نظیر درسطح کشور در حوزه سلامت و درمان است که به همت شهرداری اهواز و با مشارکت بخش خصوصی اجرا می شود .

عبدالامیر کمایی ادامه داد : این پروژه از بخش های مختلفی همچون بیمارستان ، کلینیک های تخصصی پزشکی ، شهرک مسکونی پزشکان، هتل 5 ستاره و سایر امکانات با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات پزشکی تشکیل شده است و در 3 فاز و با سرمایه گذاری بالغ بر  سه هزار میلیارد تومان احداث می شود .

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز این پروژه را فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری دانست و گفت: از کلیه صاحبان سرمایه در سراسر کشور دعوت می شود که با توجه به اراده شهرداری اهواز مبنی بر ایجاد بستر مناسب برای مشارکت بخش خصوصی در این فراخوان شرکت کنند .

کمایی در پایان گفت: مهلت شرکت در فراخوان تا پایان 20 مهر ماه بوده و علاقمندان می توانند جهت دریافت اسناد فراخوان به امور قراردادهای شهرداری اهواز واقع در کمپلو خیابان انقلاب نبش غزنوی اداره قراردادهای شهرداری مراجعه یا با شماره تلفن 33799160 تماس حاصل نمایند.  

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها