اخبار
 انتشار: 30 شهریور 1398
   مشاهده: 468

  واگذاری چهار غرفه در پارک شهربازی پادادشهر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ این سازمان در نظر دارد تا از طریق مزایده عمومی تعداد چهار غرفه در پارک شهربازی پاداشهر اهواز را به متقاضیان واجدالشرایط واگذار نماید.

    صالح عبدالهی در این خصوص توضیح داد: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در نظر دارد تا از طریق فراخوان مزایده عمومی تعداد چهار غرفه را در پارک شهربازی پاداشهر اهواز به متقاضیان واجدالشرایط واگذار نماید.

وی با اشاره به موضوع بهره برداری غرف افزود: این چهار غرفه شامل خوراک سرا، اغذیه فروشی، غرفه کبابی و غرفه بستنی و کافی شاپ می باشند که در مساحت های مختلف و به مدت دو سال واگذار خواهد شد.

عبداللهی زمان انتشار آگهی را روز چهارشنبه 27 شهریور سال جاری عنوان و تصریح کرد: مهلت خرید اسناد 10 روز کاری از انتشار آگهی در روزنامه خواهد بود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به امور قراردادهای این سازمان و یا شهرداری مرکز نسبت به خرید اسناد مزایده اقدام نمایند.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: شرکت در این مزایده برای عموم شهروندان مجاز می باشد و تاریخ برگزاری کمیسیون بازگشایی پاکات رأس ساعت 13 روز شنبه مورخ 13 مهر سال جاری تعیین شده است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها