اخبار
 انتشار: 31 شهریور 1398
   مشاهده: 273

  برگزاری جلسه توجیهی سرویس مدارس در سال تحصیلی99-98

به گزارش اداره ارتباطات سازمان تاکسیرانی  این جلسه  به منظور فراهم آوردن تمهیدات لازم در راستای ارتقاء امنیت دانش آموزان در سرویس‌های مدارس و کاهش دغدغه خانواده‌ها در آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر سرویس مدارس برگزار شد.

جلسه توجیهی ساماندهی سرویس مدارس  مورخ  1398/06/31 با حضور نماینده راهور استان خوزستان جناب سرگرد مهر آفرین، رئیس انجمن اولیا و مربیان جناب آقای ال کثیر ، آقای عجمی دبیر کارگروه ماده 18 و جناب آقای خوش اخلاق نماینده سازمان دانش آموزی و تعدادی از کارشناسان سازمان تاکسیرانی در محل اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان تاکسیرانی  این جلسه  به منظور فراهم آوردن تمهیدات لازم در راستای ارتقاء امنیت دانش آموزان در سرویس‌های مدارس و کاهش دغدغه خانواده‌ها در آغاز سال تحصیلی جدید و با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر سرویس مدارس برگزار شد.
 رئیس انجمن اولیا و مربیان گفت: مهم‌ترین هدف از ساماندهی سرویس مدارس کاهش زمان ایاب و ذهاب، امنیت بیشتر، رفع دغدغه والدین و آرامش دانش‌آموزان است.

همچین سرگرد مهر آفرین  گفت: هرساله اوایل مهر بیشترین ازدحام را در شهر اهواز بخصوص جنب مدارس را خواهیم داشت که این امر متاسفانه بدلیل عجله و شتاب اولیا و دانش آموزان باعث بروز تصادفات شده است لذا به جهت پیشگیری از تصادفات ملزم هستیم که عبور و مرور، ترافیک را جدی بگیریم.

وی عنوان کرد: در جهت حفظ سلامت دانش آموزان که یکی از دغدغه های اولیا و جامعه می باشد شرکت های سرویس مدارس موظف به معرفی رانندگان مسافربر غیر مجاز به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر اهواز می باشند. 

در ادامه آقای عجمی دبیر کارگروه ماده 18 به جهت نظارت بیشتر و بهتر گفت: دغدغه همه ما تأمین امنیت و ایجاد محیطی سالم و آرام برای دانش‌آموزان است لذا برای کاهش دغدغه ها تمامی پیمانکاران و رانندگان ملزم به ثبت نام در سامانه سپند می باشند ثبت راننده در سامانه سرویس مدارس منجر به دریافت آرم و علائم ممیزه می شود و  این امر باعث می شود  رانندگان غیر مجاز به سهولت شناسایی شوند . 

وی در ادامه یادآور شد: نرخ سرویس مدارس از طریق آموزش و پرورش به مدارس اعلام شده است و بر اساس گزارشاتی که شما به ما می‌دهید با رانندگان متخلف برابر منشور اخلاقی و آیین‌نامه انضباطی برخورد خواهد شد.

در پایان دبیر کارگروه ماده 18 ، نماینده راهنمایی و رانندگی استان و رئیس انجمن اولیا و مربیان  به سئوالات مطروحه شرکت های ایاب و ذهاب دانش آموزان پاسخ گفتند.

نویسنده خبر: زینب سالمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها