اخبار
 انتشار: 01 مهر 1398
   مشاهده: 490

  شهردار اهواز: بهسازي ورودي هاي اهواز اولويت شهرداري است

    شهردار اهواز گفت: بهسازي و اصلاح هندسي ورودي هاي اهواز از اولويت هاي شهرداري اهواز مي باشد

به گزارش سایت شهرداري اهواز،موسي شاعري شهردار اهواز  به عمليات اجرايي بهسازي و اصلاح هندسي ورودي هاي اهواز در محورهاي انديمشک، ملاشيه و عين دو اشاره کرد و افزود:سازمان هاي شهرداري اهواز را مکلف ساخته ايم عمليات بهسازي را با تکيه بر توانمندي هاي ذاتي خود به سرانجام برسانند.
شاعري گفت: سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز در اين راستا بهسازي و اصلاح هندسي ورودي اهواز -عين دو را بر عهده دارد که تاکنون 80 در صد اين پروژه را به اتمام رسانيده است.
شهردار اهواز در ادامه گفت:بهسازي آيلند  ، تکميل جدول کاري، اصلاح  زير اساس و اساس باند کندرو تا کنون در اين پروژه نهايي شده است و اکنون آماده آسفالت مي باشد.
وي گفت: در گذشته متاسفانه با رها سازي ضايعات ساختماني در طول مسير چهره ورودي شهر اهواز نامتناسب و آزار دهنده بوده که با تکميل و احداث اين پروژه  ورودي شهر سامان يافته و شاهد چشم انداز زيبا  در طول اين مسير خواهيم بود.
موسي شاعري  با اشاره به اهتمام  ويژه شهرداري  اهواز به  مناطق محروم  بيان کرد: منطقه محروم عين دو اهواز  متاسفانه ازنظر امکانات رفاهي  در گذشته  کمتر مورد توجه قرار گرفته است که اکنون  مورد توجه مسئولين و مديران  شهرداري اهواز مي باشد و در آينده نزديک  مردم  ولايت مدار اين منطقه شاهد بر خورداري از امکانات  با کيفيت شهري خواهند بود.
شهردار اهواز بيان کرد: از ابتداي تصدي مديريت شهرداري اهواز، راهبرد اقتصاد مقاومتي و صرفه جويي در هزينه ها را مدنظر داشته ام  و بر اين اساس سازمان هاي شهرداري را مامور انجام پروژه هاي شهري کرده ام.
بالاترين مقام اجرايي شهرداري اهواز بيان کرد: سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز از جمله سازمان هايي است که در اين راستا توانمند و سريع  عمل مي کند و ساير سازمان ها بايد به مانند آن عمل نمايند.
موسي شاعري افزود : هزينه هاي انجام پروژه ها توسط  کارکنان سازمان هاي شهرداري اهواز بسيار کمتر از هزينه هاي پيمانکاران است  و اين الگو مي تواند منشاء توسعه و انجام پروژه هاي بيشتر در آينده شود.
شهردار اهواز گفت: مي توانستم  مانند برخي از شهرداران گذشته با اعطاي پروژه هاي کلان به  پيمانکاران به صورت نمادین عمل کنم اما با در نظر گرفتن هزينه هاي بسيار بالا و کمر شکن  بر مردم  اين اقدام منصفانه نبود و موجب ناتواني و از بين رفتن سرمايه هاي شهرداري اهواز مي شد که از جيب مردم پرداخت مي شود.
شاعري در پايان از تلاش و کوشش تمامي کارکنان شهرداري تشکر کرد و گفت: به زودي شاهد به ثمر نشستن اين تلاش ها خواهيم بود.

نویسنده خبر: احسان سنجری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها