اخبار
 انتشار: 31 شهریور 1398
   مشاهده: 157

   42 دستگاه اتوبوس به چرخه حمل و نقل شهری اهواز اضافه شد

    مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت : تعداد 42 دستگاه اتوبوس در آستانه مهرماه به چرخه حمل و نقل شهری اهواز اضافه شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز: طی یک ماه گذشته 42 دستگاه اتوبوس متوقفی که قابلیت تعمیر داشتند مورد بازیابی قرار گرفتند و امروز 31 شهریور ماه به چرخه حمل و نقل عمومی اهواز اضافه شد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: طی یک ماه گذشته بیش از 42 دستگاه اتوبوس تعمیر شد که هم اکنون در آستانه مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید به ناوگان اضافه و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
سبزعلی در حضور پرسنل فنی سازمان اتوبوسرانی افزود: تلاش مجموعه سازمان برای افزایش تعداد اتوبوس ها در یک ماه گذشته ، بی نظیر بوده و با تلاش ها ، پیگیری ها و با صرفه جویی های صورت گرفته ، گام های موثری در این زمینه برداشته شده که طی ماه های گذشته سابقه نداشته است .
وی خاطرنشان کرد: احیا ، تعمیر و بازسازی اتوبوس های متوقفی در روزهای اخیر جان دوباره گرفته که با فرصت بخشیدن به جوانان متخصص و با انگیزه و همچنین با تکیه بر امکانات موجود می توان روزهای خوبی را برای حمل و نقل درون شهری اهواز آرزو کرد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز به عملی شدن وعده هایش اشاره کرد و گفت : افزایش تعداد اتوبوس ها از طریق تعمیر اتوبوس های فرسوده ، نظافت و پاکسازی کلیه اتوبوس های شهری ، احداث و راه اندازی کامل 2 ایستگاه تمام مکانیزه در پایانه غدیر ، نظافت پایانه ها از قبیل تعمیر آبخوری ها ، سرویس های بهداشتی ، ایستگاه ها و پاکسازی آلودگی های بصری از سطح پایانه های درون شهری، از برنامه ها و اقدامات انجام شده در استقبال از مهرماه بوده است .

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها