اخبار
 انتشار: 03 مهر 1398
   مشاهده: 342

  واگذاری دو مجموعه بازی از طریق مزایده

اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در نظر دارد تا از طریق مزایده عمومی دو مجموعه بازی را در مناطق چهار و پنج به متقاضیان واجدالشرایط واگذار نماید.

   صالح عبدالهی در این خصوص توضیح داد: سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در نظر دارد تا از طریق فراخوان مزایده عمومی دو مجموعه بازی را در مناطق چهار و پنج به متقاضیان واجدالشرایط واگذار نماید.

وی با اشاره به موضوع بهره برداری غرف افزود: مجموعه بازی پارک شهید چمران حدفاصل پل پنجم تا میدان شقایق واقع درمنطقه چهار و مجموعه بازی پارک دانشجو واقع در منطقه پنج با مساحت ها و وسایل بازی مختلف به ترتیب سه و یک سال واگذار خواهد شد.

ایشان وسایل بازی را به اختصار بیان کرد و گفت: در پارک شهید چمران 11 وسیله به ترتیب زمین اسکیت، ماشین برقی، کفگرد کودک، آفتاب و مهتاب، مجموعه سرپوشیده بازی های گیمی، بانجی ترامبولین، پینت بال کودک، کشتی صبا کودک، تاب کودک، فوتبال حبابی و ایستگاه نوشیدنی و بستنی فروشی با مساحتی بالغ بر شش هزار 935 متر مربع می باشند و در پارک دانشجو نیز سه وسیله ماشین برقی، استخر توپ و کفگرد کدکان با مساحت 440 متر پیشبینی شده است.

عبدالهی زمان انتشار آگهی را روز سه شنبه 2 مهر سال جاری عنوان و تصریح کرد: مهلت خرید اسناد 10 روز کاری از انتشار آگهی در روزنامه خواهد بود و علاقه مندان      می توانند با مراجعه به امور قراردادهای این سازمان و یا شهرداری مرکز نسبت به خرید اسناد مزایده اقدام نمایند.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: شرکت در این مزایده برای عموم شهروندان مجاز می باشد و تاریخ برگزاری کمیسیون بازگشایی پاکات رأس ساعت 15:45 روز چهارشنبه مورخ 17 مهر سال جاری تعیین گردیده است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها