اخبار
 انتشار: 07 مهر 1398
   مشاهده: 59

  اجرای عملیات لایروبی و آهک پاشی در سطح شهرداری منطقه یک

عملیات آهک پاشی جوی های روباز و کانال های دفع آب های سطحی و فاضلاب شهری با هدف گندزدایی و مبارزه با حشرات و عوامل بیماری زا در سطح شهرداری منطقه یک انجام شد.

      به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، یاسین کاوه پور سرپرست منطقه با اعلام این خبر گفت: عملیات لایروبی به صورت دوره ای ، مستمر و برنامه ریزی شده توسط خدمات شهری انجام شده و به جهت افزایش راندمان بهداشت عمومی و همچنین رفع هر گونه بوی تعفن در سطح معابر ،همزمان با لایروبی عملیات آهک پاشی نیز انجام خواهد شد.
کاوه پور بیان کرد : این عملیات در خیابان های مولوی، معمار زاده، وکیلی، قنادان زاده، عظیم، جهانیان ، خسروی بین جهانیان و عظیم و ... به منظور حفظ بهداشت عمومی در جهت جلوگیری از شیوع بیماریهای مسری و تجمع جانوران موذی انجام شد.
وی از شهروندان خواست تا با رعایت بهداشت محیط ، شهرداری را در حفظ نظافت و پاکیزگی شهر یاری نمایند چرا که حفظ محیط زیست و جلوگیری از آثار مخرب و زیان ناشی از عدم دفع بهداشتی زباله ها نقش موثری در پیشگیری از شیوع بیماری ها و امراض حاصله دارد .
وی در پایان به شهروندان توصیه کرد: زباله های منزل خود را ساعت 11 شب به بعد در جلوی درب منازل خود در کیسه های دربسته قرار دهند تا ماشین های حمل زباله بتواند آنها را در زمان مقرر جمع آوری نماید .

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها