اخبار
 انتشار: 07 مهر 1398
   مشاهده: 65

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز خبر داد: دو ایستگاه مکانیزه ی کولردار در پایانه درون شهری غدیر به بهره برداری رسید.

   دو ایستگاه مکانیزه ی کولردار در پایانه غدیر سازمان اتوبوسرانی اهواز احداث ، نصب و راه اندازی شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز دو ایستگاه تمام مکانیزه با آغاز مهرماه و بازگشایی مراکز آموزشی در پایانه درون شهری غدیر نصب و راه اندازی شد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: با شروع مهرماه و فصل بازگشایی مدارس و مراکز علمی و آموزشی و در راستای تکریم از شهروندان، دو ایستگاه جدید مکانیزه در پایانه درون شهری غدیر واقع در بلوار آیت الله بهبهانی نصب و راه اندازی شد و بر همین اساس کیفیت سطح خدمات دهی در این پایانه افزایش یافت.
سبزعلی تصریح کرد : ایستگاه های نصب شده دارای سیستم های برودتی ، مبلمان مناسب ، کف پوش ، سقف های عایق گرما و فضای مطبوع است که به صورت شبانه روزی توسط پرسنل زحمتکش سازمان اتوبوسرانی در ایام پایانی شهریور ماه آماده بهره برداری قرار گرفته است.
وی با اشاره به شرایط آب و هوایی در کلانشهر اهواز افزود: با وجود شرایط بد آب و هوایی در اهواز، احداث هر گونه ایستگاه مکانیزه کولردار باید جزء اولویت های ما قرار گیرد که بر همین اساس و به منظور احترام به حقوق شهروندی و در راستای رضایتمندی بیشتر تعداد دو ایستگاه کولردار مناسب طراحی و ساخته شده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در پایان گفت: ستاد استقبال از مهر سازمان اتوبوسرانی به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است و خدمات در حال ارائه را به صورت مستمر ارزیابی و نقاط ضعف را بهبود خواهد بخشید.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها