اخبار
 انتشار: 09 مهر 1398
   مشاهده: 239

  اتمام عملیات خط انتقال آب خام به سازمان پارک ها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از نصب پمپ و انتقال خط لوله آب خام جهت آبیاری فضای سبز و نهالستان این سازمان خبر داد.

   صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با توجه به نبود آب کافی برای آبیاری فضای سبز و همچنین مشکلاتی که جهت آبرسانی به نهالستان این سازمان به وجود آمده بود، طرح نصب پمپ در ایستگاه پمپاژ پل پنجم و خط انتقال آب خام از آن ایستگاه مطرح و اجرایی شد.

وی با اشاره به مشخصات پمپ نصب شده، افزود: در این عملیات یک دستگاه پمپ 18/5 کیلووات در ایستگاه پمپاژ آب خام منطقه یک جنب پل پنجم و خط لوله ای به متراژ ۸۰۰ متر از جنس پلی اتیلن در سایز ۱۱۰ میلی متر حفاری و نصب گردید.

عبدالهی ضمن بیان اینکه آب خام فضای سبز سازمان پارکها از این طریق تأمین می‌گردد، تصریح کرد: نصب این دستگاه پمپاژ و خط لوله ضمن تامین آب خام فضای سبز سازمان، نقش عمده و بسزایی در تولید نهال، گل و گیاهان پوششی خواهد داشت که متاسفانه این موضوع در سنوات قبل با مشکل مواجه بود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان یادآور شد: حجم آب ورودی سازمان قبل از این عملیات حدود ۲۰ متر مکعب بوده که با اجرا و راه اندازی این ایستگاه پمپاژ، حجم ورودی آب خام به ۷۵ متر مکعب در ساعت رسیده است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها