اخبار
 انتشار: 10 مهر 1398
   مشاهده: 105

  کاشت بيش از 9 هزار و 330 گونه انواع گل فصلی، درخت و درختچه توسط شهرداری منطقه یک

کاوه پور از کاشت بیش از 9 هزار و 330 گونه انواع گل فصلی، درخت و درختچه توسط شهرداری منطقه یک اهواز خبر داد.

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، یاسین کاوه پور سرپرست منطقه با بیان این خبر افزود: با شروع شرايط آب و هوايي مناسب عملیات کاشت انواع گل های فصلی، درخت و درختچه در سطح حوزه شهرداری منطقه یک آغاز شد.
سرپرست منطقه یک با بيان اينكه تا كنون بيش از 9 هزار و 330 انواع گل فصلي و درخت و درختچه کاشته شده است، خاطر نشان كرد: گل هاي کاشت شده از قبيل کاغذی، برهان گلی ، گیاه رونده ، درختچه گلنوم، درخت فلوس، خرزهله، و ... مي باشند كه در بلوارها، ميادين و معابر حوزه منطقه از جمله بلوار ساحلی شرقی جنب پل چهارم و پل هشتم ، پارک کارون ، اتوبان آیت اله بهبهانی، پارک صباغان، پشت بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) و ... انجام شد.
یاسین کاوه پور خاطر نشان کرد: افزایش سرانه فضای سبز از مهم ترین برنامه های شهرداری بوده که خوشبختانه روند رو به رشدی در این حوزه وجود داشته است.
وی در خصوص توسعه فضاي سبز و ايجاد فضاي بصري مناسب در سطح شهر، اظهار داشت: توسعه فضای سبز با كاشت چمن و گل هاي فصلي علاوه بر زيبايي شهر، نقش مهمی در روحيه نشاط و شادابي شهروندان خواهد داشت که عملیات کاشت چمن در پارک ربیع و بلوار آیت الله بهبهانی انجام گردید.

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها