اخبار
 انتشار: 10 مهر 1398
   مشاهده: 56

  برگزاری دوره نقد وهابیت در سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز

       دوره آموزشی نقد وهابیت در سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز برگزار می شود .

بابک ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز گفت : دوره آموزشی نقد وهابیت با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در استان خوزستان با هدف اشنایی با جریان های افراطی و تکفیری و آشنایی با شبهات وهابیت و پاسخ به آنها برگزار خواهد شد .

ربیعی درباره برگزاری این دوره با استناد به رهنمود حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اهداف و آسیب‌ها و خطرات وهابیت مبنی بر اینکه  (( مردم را به دستهایی که امروز وحدت را میشکنند، توجه بدهید. با مردم هم صریح حرف بزنید. امروز، آن دستی که امریکا علیه وحدت تجهیز کرده، عبارت از همین دست پلید وهابیت است. این را صریح به مردم بیان کنید؛ پرده‌پوشی نکنید. از اول، وهابیت را برای ضربه زدن به وحدت اسلام و ایجاد پایگاهی  مثل اسرائیل در بین جامعه‌ی مسلمانها به وجود آوردند. همچنان که اسرائیل را برای این‌که پایگاهی علیه اسلام درست کنند، به وجود آوردند، حکومت وهابیت و این رؤسای نجد را به‌وجود آوردند تا داخل جامعه‌ی اسلامی،
مرکز امنی داشته باشند که به خودشان وابسته باشد و میبینید هم که وابسته‌اند))  از این رو ضرورت دارد تا مردم ، با تفکرات سست وبی منطق وهابیت و اهداف و شگردهای تبلیغی آن آشنا شوند .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در ادامه گفت : وهابیت مستقیم علیه شیعه و نظام اسلامی در حال فعالیت و به دنبال بد نام کردن اسلام و تشیع هستند .

بابک ربیعی در پایان گفت : این دوره با حضور کارشناسان مجرب از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در استان خوزستان برگزار خواهد شد و در پایان این دوره گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد .

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها