اخبار
 انتشار: 10 مهر 1398
   مشاهده: 105

  برگزاری فراخوان شهر سالم ،شهر خوب توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری

    رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز از انتشار فراخوان (جذب ایده ) شهر سالم ،شهر خوب در اهواز خبر داد .

بابک ربیعی با اعلام این خبر گفت:  با معضلات اجتماعی باید با نگاهی طبیبانه و آسیب شناسانه روبه رو شد  واز طرف دیگر، حفظ نظم، ایجاد امنیت روانی و ارتقا زیبایی بصری مطالبه شهروندان است و نمی توان نسبت به بی نظمی، آشفتگی و سد معابر شهری بی تفاوت بود .

ربیعی ادامه داد: تصمیم جدی سازمان و از رئوس کلی برنامه های این سازمان ،ساماندهی دستفروشان و وانت بارها  به نحوی است که هم نظم شهر حفظ شود و هم چرخه اقتصادی این بخش از جامعه دچار آسیب جدی نشود .

بابک ربیعی گفت: در همین راستا فراخوان جذب ایده با محوریت ساماندهی مشاغل و صنوف مزاحم شهری ،ساماندهی دستفروشان و وانت بارها برگزار می شود .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در ادامه گفت: از کلیه نخبگان، اندیشمندان، صاحبان فکر و ایده و پژوهشگران و شهروندان علاقه مند به توسعه و آبادانی شهر اهواز دعوت بعمل می آید که در فراخوان شهر سالم شهر خوب شرکت نمایند .

ربیعی در پایان گفت: به 10 ایده برتر منتخب هیات داوران جوایز ارزنده ای اهداء خواهد شد .

شرکت کنندگان می توانند ایده ها ،پیشنهادات و راهکارهای خود را تا مورخ بیستم آبان 98 با درج مشخصات کامل به محل دبیرخانه فراخوان واقع در بلوار آیت الله بهبهانی راه بند میدان سازمان ساماندهی مشاغل شهری اداره ارتباطات و ایمیل mayadin061@gmail.com    ارسال نمایید .

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها