اخبار
 انتشار: 10 مهر 1398
   مشاهده: 32

  برگزاری کمیسیون حمل و نقل درخصوص تجهیزات آتش نشانی

کمیسیون حمل و نقل در خصوص تخصیص تجهیزات سازمان آتش نشانی با حضور مهندس قنبری در صحن شورای اسلامی اهواز مورخ ۱۰شهریور۱۳۹۸برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، سنواتی رییس شورای اسلامی شهر اهواز با تاکید بر افزایش ناوگان عملیاتی سازمان آتش نشانی گفت: باید زیر ساخت های ایمنی شهر در جهت رضایتمندی شهروندان صورت بگیرد و در این زمینه تلاش خواهیم کرد کمبودهای آتش نشانی اهواز مرتفع شود.
در ادامه جلسه کعب عمیر رییس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی ، افزود : شورا اهتمام ویژه در رابطه با حل مشکلات ایمنی شهر اهواز دارد و از کمک و همکاری که منجر به رضایتمندی شهروندان گردد استقبال خواهیم کرد.
قنبری رییس سازمان آتش نشانی اهواز ضمن تقدیر و تشکر از شورای شهر و شهردار اهواز جناب شاعری در رابطه با تلاش در جهت رفع مشکلات پیشروی آتش نشانی و همچنین توجه به رفع کمبودهای سازمان ، افزود در بخش ناوگان خودروهای اطفای حریق و پشتیبانی و همچنین امداد و نجات با کمبود جدی مواجهه هستیم .
وی بیان داشت در شهر اهواز با توجه به ارتفاع سازی و ساخت سازهای بلند مرتبه شهر اهواز به نردبان ۵۴ متری نیاز داریم و از استاندار ،شورای شهر و شهردار اهواز که در این خصوص تلاش در جهت تامین دستگاه مذکور دارند تشکر بعمل آورد
. وی گفت: در بخش زیر ساخت های ایمنی هم با مشکل مواجه هستیم لذا می طلبد که همه دستگاههای خدمات دهنده مدیریت شهری تعامل و همکاری بیشتری با سازمان آتش نشانی داشته باشند تا بتوانیم در آینده نزدیک شاهد ارتقای فرهنگ ایمنی در سطح شهر باشیم. وی در بخش پایانی بیان داشت اعضای شورای اسلامی شهر از کمک و همکاری در جهت تجهیز ناوگان سازمان آتش نشانی دریغ ننمایند تا بتوانیم حوادث احتمالی را به درستی مدیریت نموده و از خسارت جانی و مالی به شهروندان جلوگیری نموده و با آموزش اصول پیشگیری از حوادث فرهنگ ایمنی را نهادینه نماییم.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها