اخبار
 انتشار: 11 مهر 1398
   مشاهده: 155

  بیانیه اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز در رابطه با یک‌ بیانیه بی نام و نشان


*شأن و منزلت والای شهدا خط قرمز ما است*

مطلبی بدون نام و نشان مبنی بر اینکه سازمان زیباسازی اقدام به پاره کردن بنر متضمن تصاویر شهدای مدافع حرم که بر روی بیلبورد میدان دانشگاه بود، فضای مجازی را درنوردید و موجب ایجاد سئوالاتی در اذهان عمومی شد.
اداره ارتباطات سازمان زیباسازی در راستای روشنگری و زدودن آثار مطلب کذب و هدایت شده ی مذکور توضیحاتی بشرح ذیل ارایه می نماید:
بعرض امت حزب الله و خانواده های والامقام شهدا بویژه خانواده هایی که عزیزانشان در دفاع از حرم به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند می رساند که مفاد آن نوشته بطور کامل کذب و عاری از صحت و به قصد فشار به سازمان با هدف کسب منافع مادی صورت گرفته است.
این بیلبورد تبلیغات تجاری متعلق به کانون ایرانیان می باشد که حدود 4سال بدهی خود را به شهرداری اهواز پرداخت نکرده و بعلت عدم موجودی کافی حساب وی، بارها چک های کانون برگشت خوردند که این سازمان در جهت حفظ و صیانت از منافع عمومی و همچنین رعایت نظم و انضباط در حوزه تبلیغات شهری، با هماهنگی مالکی که بیلبورد بر بام آن نصب شده است، اقدام به جمع آوری بیلبورد مذکور نمود.
جهت اطلاع مخاطبان بعرض می رسانیم که قطعا شهرداری اهواز در مقابل چنین هجمه های ناجوانمردانه که اینبار در قالب استفاده ی ابزاری از عناوین مقدس صورت پذیرفته، عقب نشینی نخواهد کرد و برای احقاق حقوق عامه مردم ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.

اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها