اخبار
 انتشار: 13 مهر 1398
   مشاهده: 271

  مدیرعامل سازمان پارکها : ترویج فرهنگ حفظ و نگهداری از فضای سبز میان شهروندان ضرورت دارد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ روز گذشته جلسه ای با حضور صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز و اعضای انجمن محیط زیستی حامیان توسعه‌ خوزستان در محل این سازمان برگزار شد.

   صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن خیر مقدم به اعضای انجمن حامیان توسعه‌ خوزستان گفت: از اینکه به صورت داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی پیگیر امور عمومی هستید و خواسته های شهروندان را در حوزه محیط زیست پیگیری می نمایید قدردان زحمات شما هستیم و این اقدام شما قابل ستایش است.

وی با بیان اینکه مباحث در فضای سبز ملموس هستند، عنوان کرد: درآمد شهرداری ها به عوامل مختلفی وابسته است و این درآمد ها امروزه کاهش پیدا کرده و این موضوع اثرات مستقیمی بر عملکرد شهرداری ها دارد.

عبدالهی در خصوص اجرای شبکه آب خام اظهار کرد: بطور مثال، مطالعات شبکه آب خام انجام شده است، لیکن به دلیل مشکلات مالی نمی توان آن را اجرا کرد.

وی یکی دیگر از معضلات فضای سبز را عدم آموزش نیروی انسانی عنوان و تصریح کرد: آموزش نیروی انسانی حلقه مفقوده فضای سبز است و در نظر داریم تا کلاس های آموزشی و تخصصی فضای سبز را برای تمامی مسئولین، کارشناس، ناظران، سرکارگران، باغبان ها و سرباغبان های فضای سبز برگزار نماییم.

صالح عبدالهی با بیان اینکه حضور انجمن های فضای سبز را به فال نیک میگیریم، در پایان خواستار شد: از آنجاییکه  انجمن های حامی محیط زیست نقش بسزایی در نهادینه کردن آموزش و فرهنگ فضای سبز دارند و انتظار داریم تا در این زمینه شهرداری اهواز را یاری نمایند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها