اخبار
 انتشار: 14 مهر 1398
   مشاهده: 269

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز خبر داد: سرویس دهی به زائران اربعین حسینی(ع) در مرز بین المللی چذابه آغاز شد.

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت : اولین کاروان حمل و نقل زائران اربعین حسینی(ع) وارد مرز بین المللی چذابه شد و خدمات دهی خود را آغاز کرد .
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز طبق سال های گذشته خدمات دهی به زائران اربعین حسینی(ع) در پایانه مرزی چذابه را برعهده دارد.
کورش سبزعلی گفت: در اولین اعزام تجهیزات به مرز چذابه، امکاناتی از قبیل 5 دستگاه اتوبوس، 10 نفر اتوبوسران و عوامل خدماتی ، 1 دستگاه امداد اتوبوس و 1 دستگاه تانکر سوخت رسانی به پایانه مرزی چذابه اعزام شدند.
سبزعلی در مراسم بدرقه اولین کاروان حمل و نقل زائران اربعین در مرز چذابه افزود: حمل و نقل زائران اربعین توسط سازمان اتوبوسرانی اهواز از جمعه 12 مهرماه شروع شده و سطح سرویس دهی بر اساس افزایش تردد زائران در مرز ، تغییر می کند.
وی خاطرنشان کرد : با توجه به تقویم از پیش تعیین شده ، سازمان اتوبوسرانی اهواز موظف شد همانند سنوات گذشته سرویس دهی به زائران امام حسین (ع) را از ابتدا تا چند روز پس از اربعین به صورت رایگان برعهده داشته باشد.
یادآور می شود مرز بین المللی چذابه یکی از مرزهای پر تردد جمهوری اسلامی ایران و عراق است که در استان خوزستان واقع شده است.
 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها