اخبار
 انتشار: 14 مهر 1398
   مشاهده: 502

  همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با کنفرانس بین المللی سالانه زبان ها ، زبان شناسی ،ترجمه و ادبیات

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، سید حسین فاضلی مدیر کمیته برگزاری کنفرانس بین المللی سالانه زبان ها ، زبان شناسی ،ترجمه و ادبیات از برگزاری کنفرانس در تاریخ 12 و 13 بهمن سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز خبر داد.

   سید حسین فاضلی در خصوص کنفرانس بین المللی زبان ها و زبان شناسی ،ترجمه و ادبیات گفت : امسال چهارمین دوره کنفرانس در اهواز برگزار می شود .این همایش بصورت علمی و پژوهشی به صورت فراخوان مقاله در سطح بین المللی بوده و هدف آن جمع آوری آخرین پژوهش های صورت گرفته در زمینه زبان ،ادبیات و ترجمه است .
وی درباره هدف کنفرانس ادامه داد : به دنبال قطب سازی زبان و ادبیات فارسی در دنیا هستیم. امسال تا کنون بیش از 40 کشور مطرح جهت حضور در کنفرانس مقالات خود را ارسال کردند.
مدیر کمیته برگزاری کنفرانس دستور برنامه امسال را بررسی تحولات زبان شناسی و ادبیات اعلام کرد و افزود : مانند سال های گذشته خروجی کنفرانس بصورت مجله ترجمه و منتشر خواهد شد.
فاضلی در ادامه به نقش معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی اشاره و تصریح کرد: مهمانان کنفرانس بصورت مستقیم وارد اهواز می شوند. در نتیجه ذهنیت و شناخت آنها از کشور جمهوری اسلامی ایران معطوف به اهواز است . معاونت در سال گذشته با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته توانسته است در معرفی پتانسیل گردشگری اهواز نقش مهمی را ایفا نماید . بسیاری از مهمانان پس از ورود به اهواز و با شناخت بلاواسطه و ارتباط مستقیم با شهروندان اهوازی ،نگاه و نظرشان نسبت به جمهوری اسلامی ایران بصورت اساسی تفاوت کرده است . بصورتی که ایران را کشور مستقل و متفاوت از تبلیغات منفی رسانه های غربی دیدند.

نویسنده خبر: حسینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها