اخبار
 انتشار: 15 مهر 1398
   مشاهده: 150

  برگزاری جلسه کمیته درآمد با حضور معاون مالی و اقتصادی منطقه یک

    جلسه کمیته منابع درآمدی منطقه یک شهرداری اهواز با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، جلسه کمیته منابع درآمدی با حضور جودکی معاون مالی و اقتصادی با واحدهای شهرسازی ، ساختمانی،درآمد ، امورمالی، کمیسیون ماده 100، کمیسیون ماده 77 ،سطوح غیر مجاز، حقوقی و املاک با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری برگزار شد.
وحید جودکی معاون مالی و اقتصادی منطقه در جلسه کمیته درآمدی بر ضرورت تشکیل جلسات با هدف ارتقای درآمد‌زایی منطقه و پیگیری هر چه بیشتر وضعیت مطالبات تاکید کرد.
معاون مالی و اقتصادی منطقه افزود: وصول به موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، مدیریت منطقه را در ارائه خدمات کارآمد و مکفی و نیز تحقق اهداف، برطبق برنامه‌های تدوین شده یاری ‌می‌کند لذا بسیار ضروری به نظر می‌رسد، عوامل مؤثر در معوق شدن مطالبات شهرداری شناسایی شده و راهکارهایی جهت چگونگی وصول آن پیشنهاد و اجرا شود.
وی افزود: در میان بخش‌هاى مختلف مدیریت شهرى، تامین منابع مالى و درآمدى شهردارى ها اهمیت ویژه اى دارد زیرا ازیک سو کسب درآمد شهردارى ها تاثیر عمده اى در ارائه خدمات به شهروندان دارد و از سوى دیگرفقدان درآمد کافى نه تنها سبب عدم ایجاد خدمات ضرورى در شهرمی‌شود بلکه اساسا اجراى تمامى طرح ها و برنامه هاى شهرى را با مشکل مواجه خواهد ساخت.
جودکی افزود : بدهی بدهکاران شهرداری حق الناس است که ما وظیفه تحقق کسب آن را داریم و باید در جهت وصول آن تلاش مضاعفی شکل گیرد و از سویی باید به دنبال تحقق راههای کسب درآمد پایدار نیز باشیم .
معاون مالی و اقتصادی در پایان گفت : ما باید خدمات مناسب را به شهروندان ارائه دهیم تا آنها نیز با پرداخت عوارض و بدهی خود در جهت توسعه و آبادانی شهر سهیم باشند و از طرفی تمام سعی و تلاش خود را جهت رفاه پرسنل به کار خواهیم بست .
جودکی گفت: کسب درآمد و پیگیری در جهت پرداخت حقوق معوقه کارگران و پرسنل ،مهمترین اولویت کاری مدیر منطقه می باشد.
وی در سخنانی افزود طی 70 روز تصدی مدیر منطقه توانستیم درآمد قابل توجهی بوجود آوریم و توانستیم در طی 70 روز تصدی ایشان سه ماه حقوق معوقه کارگران خدماتی ، فضای سبز ، اجرائیات و پرسنل اداری را پرداخت نماییم .

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها