اخبار
 انتشار: 16 مهر 1398
   مشاهده: 42

  برگزاری ملاقات مردمی شهردار منطقه یک برای پاسخگویی به درخواست مراجعه کنند گان

یاسین کاوه پور مدیر منطقه یک شهرداری اهواز همچون روزهای دیگر پذیرای مراجعین ملاقات مردمی با خود از سطح شهرداری منطقه شد.

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، مدیر منطقه همچون روزهای دیگر هفته پذیرای مراجعین شد.
در اين نشست صميمي شهروندان بدون واسطه به بيان مشكلات و مسائل خود با شهردار پرداختند و مسائل و مشکلات خویش را برای مدیر منطقه مطرح کردند..
یاسین کاوه پور بعد از شنیدن مسائل و موارد مطروحه شهروندان با توجه به تنوع در خواست های شان، راهنمایی های لازم و مکفی را ارئه داده و مورد نیاز برای بررسی بیشتر را به معاونان و مدیران واحدهای مربوطه لازم ارجاع داد.
مدیر منطقه با استقبال از انتقادات و پیشنهادات شهروندان در مورد عملکرد شهرداری و انعکاس مشکلات و مسائل موجود در سطح منطقه گفت : شهرداری همیشه به همکاری و راهنمایی و دلسوزی شهروندان برای ارائه خدمات بهینه در شهر ، نیازمند است.
کاوه پورافزود: در واقع تحقق اهداف مديريت شهري در خصوص ساخت شهري ايده آل در گرو رفع نيازهاي زندگي شهروندي است و راه رسيدن به اين مهم علاوه بر شنيدن و آگاهي از سطح مشكلات، برنامه ريزي هاي صحيح و اصولي مديريتي است كه اين مهم با مشاركت همه جانبه مردم و اعمال شيوه هاي مديريتي نوين محقق شده و راهكاري اثرگذار جهت عبور از بحران هاي شهري است.
گفتنی است شهروندان متقاضی ملاقات عمومی با مدیر منطقه می توانند در طول ایام هفته در ساعات اداری برای تعیین وقت قبلی اقدام کرده و روزهای دوشنبه با حضور در سالن اجتماعات شهرداری منطقه حضورا" ملاقات کرده و موارد ، مسائل و مشکلات خویش را مطرح نمایند .

نویسنده خبر: م. زنگنه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها