اخبار
 انتشار: 16 مهر 1398
   مشاهده: 247

  کارگاه آموزشی ویژه سرباغبان های مناطق هشتگانه برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه سرباغبان های مناطق هشتگانه خبر داد.

   صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: در راستای آموزش اصولی و آکادمیک سرباغبان های مناطق هشتگانه، کارگاهی تحت عنوان مدیریت کاشت و نگهداری چمن و گیاهان پوششی در محل دفتر مسئولین فضای سبز مناطق برگزار خواهد شد.
عبدالهی عنوان کرد: این کارگاه طی یک جلسه سه ساعته به صورت تئوری توسط حکیم ساکی مدیر استاندارد و ایمنی این سازمان بر مبنای اصول مدیریت کاشت و نگهداری چمن و گیاهان پوششی، در دفاتر مسئولین فضای سبز مناطق برگزار می شود.
وی با اشاره به سرفصل های این کارگاه افزود: کلیاتی از چمن و گیاهان پوششی و ویژگی های آنها، انواع مختلف چمن و گیاهان پوششی، کاشت چمن و گیاهان پوششی، نکاتی در خصوص کاشت و نگهداری از آنها، مدیریت نگهداری چمن و گیاهان پوششی، مدیریت آبیاری چمن و گیاهان پوششی، آفات و بیماری های چمن و گیاهان پوششی و مبارزه با آنها، سرفصل های ارائه شده در این کارگاه می باشند.
سرپرست سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: آموزش اصولی مدیران، کارشناسان، باغبان ها و سر باغبان ها و کارگران فضای سبز یکی از نکات مهم در مسئله حفظ و نگهداری و همچنین توسعه فضای سبز می باشد و در همین راستا این سازمان اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی کرده است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها