اخبار
 انتشار: 16 مهر 1398
   مشاهده: 111

  تشکیل کمیته راهبردی رسیدگی به مناطق کم برخوردار منطقه 3

    کمیته راهبردی و تصمیم گیری برای رسیدگی به مناطق کمتر برخودار سطح منطقه 3 به ریاست مدیر منطقه و اعضاء دفتر تسهیل گری کوی آزادی تشکیل جلسه داد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه 3 شهرداری اهواز ، مهدی مرادحسینی مدیر منطقه با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به نقاط کم برخورد سطح منطقه و رسیدگی به درخواست های ساکنین این مناطق به منظور توسعه و توزیع عادلانه خدمات شهرداری به نقاط شهری گفت: با توجه به درخواست های متعدد شهروندان مناطق کمتر برخوردار و تاکید شهردار اهواز مبنی بر ایجاد تغییرات مثبت و دلگرمی برای ساکنین نقاط مختلف سطح شهر اهواز ، رسیدگی و خدمات رسانی به این نقاط و محلات در دستور کاری و اجرایی منطقه 3 قرار گرفته است.
وی با اذعان این مطلب که نقاط کم برخوردار سطح منطقه 3 وسعت زیادی دارند و به همین جهت خدمات رسانی تا رسیدن به سطح مطلوب شهری زمان بسیار بیشتری را می طلبد گفت : عمده مشکلات این نقاط ، مشکل زیر ساختی از جمله عدم سیستم فاضلاب شهری و روشنایی معابر است به همین علت خدمات شهرداری ها در زمینه پاکسازی شهری ، رفت و روب ، نگهداشت شهری ، ایجاد فضای سبز و ... نمود کمتری پیدا می کند.
وی ادامه داد : با این حال این موضوع دلیل بر سلب وظیفه از شهرداری ها برای خدمات رسانی شهری به این نقاط نبوده و نخواهد شد و مجموعه مدیریت شهری کما فی السابق وظایف خود را برای رضایت شهروندان در این نقطه به انجام می رساند.
مرادحسینی سرکشی و بازدید میدانی از این نقاط و الویت بندی و نیاز سنجی این محلات را برای اجرای پروژه های خدماتی و رفاهی با توجه به توانایی های شهرداری در دستور کاری زیر مجموعه خود قرار دارد گفت: فعالیت های عمرانی صورت گرفته در محلاتی از جمله کوی علی آباد ، کوی زویه در زمینه زیر سازی و آسفالت قابل ذکر هستند و می بایستی در جهت تکمیل اینگونه خدمات و در کنار امور خدماتی در حال انجام با احداث و توسعه فضای سبز ، زمین های بازی و ورزشی نیز در دستور کاری قرار بگیرد شاهد رضایت شهروندان از خدمات رسانی شهرداری ها باشیم.
گفتنی است احداث پارک آزادی کوی زویه با اعتبارات استانی ابلاغ شده، ارائه طرح جهت بررسی برای احداث المان میدان زویه ، بهسازی آسفالت خیابان شهید حزبه ، پیگیری ترمیم نوارهای حفاری شده خیابان های ستایش ، شهید جعاوله و ... از مصوبات این جلسه بود.
 

نویسنده خبر: عفری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها