اخبار
 انتشار: 17 مهر 1398
   مشاهده: 64

  اخلاص، علت استمرار فعالیت شورای ورزش محلات است

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز روز گذشته یک نشست مشترک با حضور اعضای شورای مرکزی ورزش محلات و چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر در محل معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی برگزار شد.

   مسعود امینی طی سخنانی کوتاه گفت: یکی از دلایل اصلی استمرار فعالیت شورای ورزش محلات، اخلاص آنهاست. از طرف دیگر مطالبات شورای ورزش محلات باید به صورت جدی پیگیری شود. دراین زمینه پیشنهاد می شود اعضای شورای ورزش با معاونین فرهنگی مناطق هشتگانه ارتباط بیشتری داشته باشند.
وی همچنین پیشنهاد داد:جلسات با شورای ورزش هر دوهفته یکبار تشکیل شده و از میان اعضای شورای ورزش یک نفر بعنوان دبیر انتخاب شود.
امینی ثبت نام تمامی دست اندرکاران ورزش محلات در یک سایت را مهم ارزیابی کرد و افزود : در این صورت برنامه ریزی بعدی بسیار بهتر و سریعتر انجام خواهد شد.
در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسی پور رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای پنجم با اشاره به اینکه این شورا از ابتدای فعالیت خود اهمیت ورزش محلات را به خوبی درک کرده است گفت: امر ورزش محلات نیازمند حرکتی جهاد گونه است . سیاست شورای شهر در خصوص ورزش محلات تقویت فعالان ورزشی بوده است.
محمد جعفر فلسفی عضو شورای اسلامی شهر نیز با تاکید بر اینکه تیم های محلات بیشتر نزدیک انتخابات طرفدار پیدا می کنند گفت: امروزه بیشترین توجه دشمنان نظام اسلامی برنامه ریزی بر روی جوانان است. ضمن مستند سازی سایر فعالیت ها توجه به نقش ورزشکاران در حل و فصل بسیار از مسائل و مشکلات از جمله جلوگیری از اعتیاد و دیگر مشکلات مهم است .
رحیم کعب عمیر دیگر عضو حاضر در جلسه از شورای ورزش محلات بابت احساس مسئولیت درقبال نوجوانان و جوانان تقدیر و تشکر نمود و ابراز داشت: از معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری می خواهیم برای فعالیت در زمینه اولویت های شورای ورزش محلات زمان بندی کرده و در این زمینه به شورای شهر گزارش داده شود.
به گزارش امور ارتباطات ایوب غزی ضمن تشکر از تشکیل این جلسه گفت: شورای ورزشی محلات نیازمند توجه است. در این زمینه پیگیری تأمین اعتبار البسه، تأیید احکام شورای ورزش توسط مدیران، طلب های مالی و درنظر گرفتن یک دفتر مستقل از جمله این اولویت ها است.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها