اخبار
 انتشار: 17 مهر 1398
   مشاهده: 555

  کلیات پروژه بزرگترین مجتمع رفاهی تجاری اهواز به زیربنای 165 هزار مترمربع با 75 هزار متر مربع پارکینگ در بلوار ساحلی سلمان فارسی تصویب شد

    کمایی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز گفت: در آخرین جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز کلیات پروژه احداث، تجهیز و بهره برداری از مجتمع تجاری رفاهی اهواز در بلوار ساحلی شهید فهمیده در زیربنایی به مساحت ۱۶۵هزار مترمربع با دارا بودن ۵ طبقه پارکینگ به مساحت٧٥ هزار مترمربع با مشارکت بخش خصوصی به تصویب رسید.
به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز، جلسه هیات عالی سرمایه گذاری شهرداری با حضور شاعری شهردار ، عالمی نیسی فرماندار، سنواتی رییس و لطفعلی زاده عضو شورای اسلامی شهر، تنی چند از معاونین شهردار و کمایی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی به همت این سازمان تشکیل شد.
رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز در خصوص این جلسه گفت: موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مواردی به تصویب رسید که یکی از مهم ترین آنها، پروژه مهم احداث، تجهیز و بهره برداری از مجتمع تجاری رفاهی اهواز در زیربنایی به مساحت ۱۶۵هزار مترمربع است.

کمایی با اشاره به دیگر ابعاد این پروژه گفت: این پروژه بزرگترین پروژه در نوع خود در اهواز است و مهمترین ویژگی آن دارا بودن ۵ طبقه پارکینگ در مساحت ۷۵ هزار مترمربع است که علاوه بر تامین نیاز پارکینگ مجتمع، بخشی از نیازهای پارکینگ هسته مرکزی شهر را نیز تامین می کند.

وی، کمبود جایگاههای سوخت در اهواز را از جمله نیازهای شهروندان خواند و گفت: با توجه به درخواست سرمایه گذاران، کلیات احداث جایگاههای عرضه سوخت تک سکو در سطح شهر به تصویب رسید.

      رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز به دیگر مصوبات این جلسه اشاره کرد و گفت: در این جلسه کلیات طرح آماده سازی اراضی شهرداری تصویب شد و در خصوص پروژه سامانه کنترل دوربین های ترافیکی نیز مقرر شد بررسی کارشناسی بیشتری انجام شود.

عبدالامیر کمایی در خاتمه برخی با برشمردن روش های مشارکت و سرمایه گذاری در شهرداری اهواز اذعان کرد: شهرداری اهواز از طریق سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی عزم خود را جزم کرده است با دارا بودن زمین، مجوز، پروانه ساخت و... با کلیه صاحبان ایده و سرمایه برای انجام پروژه ها و طرح های زیرساختی، خدماتی، تفریحی، رفاهی و هر ایده کوچک و بزرگ مورد نیاز شهر اهواز، مشارکت داشته باشد.

 

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها