اخبار
 انتشار: 21 مهر 1398
   مشاهده: 291

  سازمان اتوبوسرانی اهواز معین سه شهرستان برای خدمات دهی بهتر به زائران حسینی(ع)

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز  برای خدمات دهی بهتر به زائران اربعین حسینی(ع) در مرز چذابه، سازمان اتوبوسرانی اهواز به عنوان معین سه شهرستان انتخاب شد.
کورش سبزعلی مدیر عملیات حمل و نقل اربعین حسینی (ع) در مرز چذابه افزود : امسال همچون سالهای گذشته سازمان اتوبوسرانی اهواز در پایانه مرزی چذابه ، معین سازمان های اتوبوسرانی یزد ، دزفول و ماهشهر است که مسئولیت تأمین سوخت اتوبوس ها و امکانات رفاهی اتوبوسرانان این شهرها را برعهده دارد.
سبزعلی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی اتوبوسرانیهای یزد ، دزفول و ماهشهر خاطرنشان کرد : اتحادیه اتوبوسرانیهای شهری کشور در راستای تحقق مصوبات ستاد اربعین حسینی و در جهت تسهیل در ارائه خدمات مناسب و تسریع در جابه جایی زوار حسینی (ع) سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز را مسئول عملیات حمل و نقل اربعین در پایانه چذابه کرده است.
وی که با حضور شبانه روزی در پایانه مرزی چذابه شخصاًً مدیریت عملیات حمل و نقل زوار را برعهده گرفته گفت : سرویس دهی اتوبوس های مستقر در مرز بین المللی چذابه ، در هر ساعت از شبانه روز رصد می شود و به تناسب جمعیت زائران ، راه کارهای مناسب جهت خدمات دهی بهتر ارائه می شود.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها