اخبار
 انتشار: 22 مهر 1398
   مشاهده: 181

  حمل و نقل مرز بین المللی چذابه تشریح شد

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز  مدیر عملیات حمل و نقل اربعین حسینی (ع) در مرز چذابه نحوه حمل و نقل زائران حسینی (ع) را تشریح کرد.
کورش سبزعلی مدیر عملیات حمل و نقل اربعین حسینی (ع) در مرز چذابه گفت : در حال حاضر همزمان از چهار نقطه سرویس دهی صورت می گیرد، ابتدا در مرحله اول از پارکینگ خودروها تا موکب های پذیرایی و در مرحله دوم از موکب های پذیرایی تا سالن پایانه مرزی چذابه و پس از کنترل پاسپورت در مرحله سوم از سالن پایانه تا صفر مرزی کشور عراق، برای عزیمت زائران گرامی خدمات دهی انجام می شود.
سبزعلی به سرویس دهی در مسیر بازگشت زائران اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بازگشت زائران آغاز شده و عزیزانی که زودتر به زیارت رفته اند هم اکنون در حال بازگشت هستند و خدمات دهی حمل و نقلی در مرحله چهارم از پایانه مرزی چذابه به سمت پارکینگ خودرو ها بدون توقف صورت می پذیرد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز و مدیر عملیات حمل و نقل اربعین حسینی (ع) در پایانه مرزی چذابه خاطرنشان کرد: حضور زائران در مرز هر لحظه مورد پایش قرار می گیرد و با برگزاری جلسات پی در پی با عوامل اجرایی ، حمل و نقلی ، تعمیرگاهی ، روابط عمومی و پشتیبانی بسترهای لازم جهت سرویس دهی هر چه بهتر آماده می شود.
وی یاد آور شد سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی اهواز در مرز بین المللی چذابه از دوازدهم مهرماه شروع شده و تا چند روز پس از اربعین حسینی (ع) ادامه دارد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها