اخبار
 انتشار: 24 مهر 1398
   مشاهده: 339

  معاون خدمات شهری: خدمات، محصول نهایی ساختار شهرداری است

    معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: خدمات  خروجی و محصول نهایی شهرداری است و همه ی مجموعه  همیاری و همکاری می کنند که خدمات مطلوبی به مردم ارائه شود.

به گزارش سایت شهرداری اهواز جلسه بررسی وضعیت ساماندهی نخاله های ساختمانی و آمادگی جهت فصل بارندگی با حضور شهردار اهواز، سنواتی رییس شورای اسلامی شهر، موسوی زاده و حاجتی اعضای شورای اسلامی شهر اهواز، سعیدی نیا قائم مقام شهردار اهواز، عالیپور معاون خدمات شهری و مدیران مناطق هشتگانه برگزار شد.

عالی پور معاون خدمات شهری در این جلسه گفت: در شروع مسئولیتم به عنوان معاون خدمات شهری جلسه ای با مدیرعامل سازمان موتوری داشتم و بر ساماندهی نخاله های ساختمانی تاکید کردم. اقداماتی در این زمینه صورت گرفت و مقدمه ی آن جی پی اس دار کردن خودروها بود هر چند در اجرای این روند مشکلاتی پیش امد ولی خوشبختانه اهتمام سازمان موتوری بر اجرایی کردن آن بود .

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز بیان کرد: مجموعه های شهرداری اهواز زنجیروار به هم وصل هستند، اگر راندمان یک مجموعه افزایش یابد بازدهی دیگر بخش ها هم بالا می رود و این ارتباطِ معاونت ها، مناطق، سازمان ها و سایر مجموعه های شهرداری را نشان می دهد.

وی ادامه داد: همیاری و همکاری همه ی عوامل زیر مجموعه شهرداری باعث می شود خدمات به خوبی در زمینه های مختلف از جمله فضای سبز، تمیز کردن شهر و... به شهروندان ارائه شود که نتیجه آن چشم انداز شهری زیبا و مفرح است.

عالی پور درباره ی ادغام سازمان ها در شهرداری اهواز  گفت: ما در شهرداری برای هر فرآیند مهم یک سازمان داریم به طور مثال سازمان پسماند درگیر سایت نگهداری و عقیم سازی سگ های ولگرد، تفکیک زباله ها از مبدا ، مدیریت زباله ها  و سازمان موتوری ساماندهی نخاله های شهری را برعهده دارد که هر کدام ماموریت های بظاهر ساده اما پیچیده دارند که به همین دلیل من با ادغام سازمان پسماند و موتوری مخالفم .

معاون خدمات شهری اظهار کرد: در مورد ساماندهی نخاله ها جلسات متعددی گذاشته شد. با کمک و همکاری محیط زیست و منابع طبیعی به دنبال محلی برای دفن نخاله های ساختمانی هستیم .

وی افزود: برای اینکه اعتماد صاحب یا تولید کننده نخاله راجلب کنیم که نخاله جمع آوری می شود و ما هم از ساماندهی آن ها در محل های تعیین شده اطمینان داشته باشیم، باید نخاله های ساختمانی را با پروانه پیوند بزنیم، با این کار ما به پیمانکار تضمین می دهیم که هزینه ساماندهی را دریافت خواهد کرد.

عالی پور در پایان با انتقاد از بروکراسی اداری و محدودیت ها، خواستار تسریع در سیستم کند اداری در اجرای طرح ها و پروژه ها شد.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها