اخبار
 انتشار: 29 مهر 1398
   مشاهده: 217

  شروع عملیات زهکشی قطعه 90 هکتاری کمربند سبز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از شروع عملیات زهکشی قطعه 90 هکتاری کمربند سبز اهواز خبر داد.

     صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اظهار کرد: متاسفانه در سیل اخیر بسیاری از قسمت های پروژه کمربند سبز آسیب جدی دید که با عنایت به دستور شهردار اهواز مبنی بر واکاری مجدد نقاط آسیب دیده، عملیات زهکشی و واکاری قطعه 90 هکتاری آغاز شد.

وی با اشاره به مدت زمان اجرای پروژه زهکشی قطعه 90 هکتاری، ذکر کرد: این عملیات از اواسط مهر ماه آغاز شده است و پیش بینی می شود تا پایان آبان ماه امسال به طول بیانجامد.

عبدالهی خواستار کمک همه جانبه دستگاه های دولتی و خصوصی شد و ابراز کرد: قطعا یک دست صدا ندارد و در این پروژه کمک همه دستگاه ها بخصوص شرکت ملی نفت ایران، حفاری، توسعه نیشکر خوزستان و مابقی ارگان ها، ضروری و مهم است.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای عملیات زهکشی قطعه 90 هکتاری کمربند سبز، طرح توسعه و واکاری مناطقی که در گرمای تابستان امسال دچار آسیب شدند نیز انجام می شود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها