اخبار
 انتشار: 29 مهر 1398
   مشاهده: 289

  کارگاه آموزشی کاشت و نگهداری چمن برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مسئولین فضای سبز و نواحی مناطق هشتگانه خبر داد.


     صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با عنایت به امر مهم آموزش، کارگاهی تحت عنوان مدیریت کاشت و نگهداری چمن و گیاهان پوششی در محل دانشگاه شهرداری اهواز با حضور مسئولین فضای سبز، نواحی و کارشناسان پیمانکار مناطق برگزار شد.

عبدالهی عنوان کرد: این کارگاه طی یک جلسه سه ساعته به صورت تئوری توسط دکتر صالحی سلمی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان بر مبنای اصول مدیریت کاشت و نگهداری چمن و گیاهان پوششی برگزار شد.

وی در پایان با اشاره به سرفصل های این کارگاه افزود: کلیاتی از چمن و گیاهان پوششی و ویژگی های آنها، انواع مختلف چمن و گیاهان پوششی، کاشت چمن و گیاهان پوششی، نکاتی در خصوص کاشت و نگهداری از آنها، مدیریت نگهداری چمن و گیاهان پوشیی، مدیریت آبیاری چمن و گیاهان پوششی، آفات و بیماری های چمن و گیاهان پوششی و مبارزه با آنها، سرفصل های ارائه شده در این کارگاه می باشند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها