اخبار
 انتشار: 30 مهر 1398
   مشاهده: 317

  حضور عضو شورای شهر در سازمان سرمایه گذاری

عبدالرحیم کعب عمیر رئیس کمیسیون حمل و نقل وترافیک شورای اسلامی شهر اهواز با حضور در سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز ضمن دیدار با رئیس این سازمان در جریان آخرین فعالیتها و برنامه های سازمان قرار گرفت .
به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز در این بازدید عبدالامیر کمایی رئیس سازمان ضمن خیرمقدم به عضو شورای اسلامی شهر اهواز گزارشی از آخرین وضعیت برنامه های سازمان ارائه داد و گفت: تلاش می کنیم با بهره گیری از تجربیات گذشته و همچنین با تعامل سازنده با سرمایه گذاران، چرخ سرمایه گذاری را در اهواز به حرکت درآوریم . از این رو به منظور اتخاذ رویکردی علمی در حوزه های سرمایه گذاری ، از این به بعد مطالعات کلیه پروژه های سرمایه گذاری از طریق مشاورین برجسته انجام می شود .
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با حمایت های شهردار محترم اهواز و شورای اسلامی شهر و نیز همکاری بین بخشی ، هر چه زودتر پروژه های سرمایه گذاری آغاز شود.
در این دیدار عبدالرحیم کعب عمیر نیز ضمن تشکر از زحمات مجموعه سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز خواستار عدالت در توزیع پروژه ها در همه نقاط شهر شد و آمادگی خود را جهت همکاری در جهت تحقق پروژه های سرمایه گذاری اعلام کرد.
گفتنی است در این دیدار موضوعاتی همچون قابلیتهای رودخانه کارون در زمینه گردشگری ، حمل ونقل ، تفریحی، بررسی موانع سرمایه گذاری ، ضرورت تعامل با همه ارگانها از جمله شرکت نفت ، سازمان آب و برق و سایر ارگان های ذیربط، استفاده از ظرفیت های بومی در حوزه سرمایه گذاری، پروژه های تفریحی در پارک شهروند، رستوران دریایی، پروژه های ترکیبی سرمایه گذاری، مجتمع تجاری رفاهی سلمان فارسی ، سرمایه گذاری در مناطق محروم ، ظرفیتهای تفریحی گردشگری بام اهواز و پروژه های متنوع و اشتغال زا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها