اخبار
 انتشار: 04 آبان 1398
   مشاهده: 84

  اولین جلسه امور ایثارگران مناطق و سازمان های تابعه شهردرای اهواز تشکیل شدر

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، صبح امروز اولین جلسه امور ایثارگران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری اهواز در سالن کنفرانس شهرداری تشکیل شد.

    در این جلسه احمد حاتمی مسئول امور ایثارگران شهرداری اهواز گفت: از آن جایی که در خانواده بزرگ شهرداری اهواز 22 شهید و تعداد بسیاری آزاده، جانباز و ایثارگر وجود دارد، لازم است در خصوص رسیدگی به مسائل آن ها به صورت برنامه ریزی شده و هدفمند گام هایی برداشته شود.
وی تدوین یک دستورالعمل جهت آشنایی با شرح وظایف را مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: رسیدگی به وضعیت خانواده شهدا، نصب تمثال شهدا در سطح شهر، نامگذاری اماکن شهردرای به عنوان شهدا و استفاده از ظرفیت شورای نامگذاری- خیابان ها و معابر از جمله اولویت های این تشکیلات خواهد بود.
به گزارش امور ارتباطات، نبوی، مسئول امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز با تقدیر و تشکر از برگزرای چنین جلسه ای، برنامه ریزی و هدفمندسازی برنامه هایی با موضوعیت شهدا را حیاتی دانست.

وی هم چنین اعلام داشت: در خصوص پیاده سازی و اجرایی کردن برنامه ها میان امور ایثارگران و معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها