اخبار
 انتشار: 04 آبان 1398
   مشاهده: 136

  معاونت فرهنگی شهرداری توانایی نظارت بر خانه های بازی و فرآموز را دارد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، مسعود امینی معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز در جلسه مشترک با اداره کل امور اجتماعی استانداری، سازمان بهزیستی، سازمان استاندارد و سازمان سمت، از توانایی نظارتی آن معاونت بر خانه های بازی و فرآموز خبر داد.

   مسعود امینی در این باره گفت: با عنایت به مصوبه شورای شهر اهواز در خصوص خانه های بازی و فرآموز، شهرداری اهواز توانایی نظارت بر سایر خانه های بازی را داراست. از زمانی که شورای شهر پنجم در این خصوص وظایفی را به معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری محول کرده است، 36 خانه بازی روندی منطقی و قانونی را جهت اخذ مجوز طی کرده اند.
وی در خصوص اخذ مجوز خانه های بازی و فرآموز توضیح داد: با مصوبه شورای شهر، شورای عالی واگذاری مجوز خانه های بازی و فرآموز در شهرداری تحت نظارت معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی تدوین شد که با هماهنگی سایر مناطق هشتگانه و درنظر گرفتن مواردی از جمله استعلام از مراجعی مانند دادگستری، و اداراتی مانند بهداشت، استاندارد و اماکن، شرکت توزیع نیروی برق و سازمان آتش نشانی روند قانونی طی می شود.
امینی ادامه داد: نزدیک به 70 خانه بازی و فرآموز در اهواز موجود است که 36 خانه تاکنون مجوز گرفته و مابقی در حال طی کردن روند قانونی خود هستند. اقدام معاونت در خصوص پیگیری بحث خانه های بازی و فرآموز و نظارت دقیق قابل توجه بوده است.
به گزارش امور ارتباطات در پی بوجود آمدن اختلافاتی در خصوص روند قانونی ارائه مجوز به خانه های بازی و فرآموز، یک جلسه مشترک در اداره کل امور اجتماعی استانداری خوزستان تشکیل شد. در این جلسه نمایندگان اداره استاندارد، اداره سمت و اداره بهزیستی و هم چنین حجت الاسلام موسی پور، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر و امینی معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز به همراه نمایندگان خانه های بازی و فراموز دارای مجوز از سوی شورای عالی واگذاری به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها