اخبار
 انتشار: 08 آبان 1398
   مشاهده: 154

  اکثر متکدیان جمع آوری شده دارای خانه می باشند

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، احمدرضا درخشان معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری از خانه دار بودن اکثر متکدیان جمع آوری شده خبر داد.

    احمدرضا درخشان با اعلام خبر فوق گفت: اغلب افرادی که از سطح شهر به علت تکدی گری جمع آوری می شوند دارای خانه اعم از ملک شخصی و یا استیجاری می باشند.
وی آمار جمع آوری مهرماه سال جاری را 65 نفر اعلام کرد و ادامه داد: 39 نفر بی سواد و یا دارای تحصیلات ابتدایی می باشند. هم چنین 31 نفر از این افراد مجدد پذیرش شده اند.
درخشان در مورد سن افراد جمع آوری شده اظهار کرد: 50 نفر از افراد جمع آوری شده بین 25 تا 50 سال سن دارند. هم چنین 36 نفر علت تکدی گری خود را اعتیاد و تامین مواد مخدر مورد نیاز از طریق تکدی گری اعلام کرده اند.
وی در خصوص خدمات ارائه شده در سامانسرای شکوفا عنوان کرد:  در ماه گذشته جلسات مددکاری اجتماعی و روانشناسی، مشاوره های حقوقی و پزشکی به صورت مرتب جهت سایر آسیب دیدگان اجتماعی برگزار شده است.
معاون امور اجتماعی و شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: برای اولین بار سیستم بی سیم در سامانسرای شکوفا راه اندازی شده است که بدین ترتیب می توان در امر جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر با اعلام سامانه 137، به صورت 24 ساعته انجام وظیفه کرد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها