اخبار
 انتشار: 13 آبان 1398
   مشاهده: 276

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از پارک مالیات

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز گذشته مدیرعامل سازمان پارک‌ها به همراه معاون خدمات شهری و مسئول فضای سبز منطقه ۴، قائم مقام و معاونت فضای سبز و بهره برداری این سازمان از پارک مالیات بازدید به عمل آوردند.

صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: پارک مالیات به عنوان یکی از بزرگترین پارک های کلان شهر اهواز با مساحتی بالغ بر ۴۰ هکتار    است، که فضای مناسبی را در منطقه چهار شهرداری اهواز و در کنار رودخانه کارون در بر گرفته و از شرایط ویژه ای برای رفاه حال شهروندان برخوردار است.

وی با اشاره به تسریع در روند بهسازی این پارک افزود: این سازمان در نظر دارد به اتفاق شهرداری منطقه چهار روند بهسازی این پارک را تسهیل بخشیده و شرایط را برای رفاه حال شهروندان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فراهم آورد.

عبدالهی با بیان اینکه فضای این پارک محل مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد، اظهار داشت: این سازمان در نظر دارد تا قسمتی از این پارک را جهت رفاه حال شهروندان از طریق فراخوان مزایده عمومی، جهت سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی به افراد واجد شرایط در آینده نزدیک واگذار نماید.

در ادامه این بازدید صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از فضای سبز، باغ های بوتانیک و پارک های سطح مناطق دو و هفت نیز بازدید به عمل آورد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها