اخبار
 انتشار: 14 آبان 1398
   مشاهده: 159

  جلسه هم اندیشی مناسب سازی فضای شهری برای جانبازان و معلولین برگزار شد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز نشست هم اندیشی با رویکرد مناسب سازی فضای شهری برای معلولین و جانبازان در اهواز در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.

   نشست هم اندیشی با حضور سنواتی، رئیس شورای اسلامی شهر، فلسفی عضو شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون عمرانی، امینی معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی، نوشادی معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی و لویمی معاون حمل و نقل و ترافیک، فلسفی زاده، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری و نمایندگان سازمان بهزیستی و معلولان و جانبازان تشکیل شد.
همدانی مسئول خانه مردم نهاد معلولان استان خوزستان در جلسه ای با ارائه یک برنامه در خصوص رعایت موارد مهم جهت درک هر چه بهتر معلولان به بیان پیشنهادات و انتقادات خود پرداخت. در ادامه جلسه ابراهیم نوشادی عنوان کرد: احداث پارک برای معلولان در بودجه شهرداری ردیف دارد که نیازمند آن است شهرداری در این خصوص اقدامات مشخصی انجام دهد.
عبدالزهرا سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: در قانون جهت رسیدگی هرچه بهتر شهروندان معلول و جانباز تکالیفی بر عهده شهرداری است. در این خصوص لازم است معاونت فرهنگی نسبت به پیاده سازی و اجرای مناسب سازی فضای شهری اقدامات آموزشی انجام دهد.
وی ادامه داد: به عنوان مثال می توان با همکاری سازمانهای مردم نهاد مبحث گردشگری معلولین و جانبازان در اهواز راه اندازی شود.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها