اخبار
 انتشار: 16 آبان 1398
   مشاهده: 174

  طرح خدمت رسانی ویژه به محلات دربلوار قدس وخیابان شیخ بهاء شمالی

   در ادامه فعالیت های خدماتی و در پی اجرای طرح خدمت رسانی به محلات طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، این طرح این هفته در بلوارقدس وخیابان شیخ بهاء شمالی در منطقه شش اجرا شد.

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه شش اهواز غلامرضاسودانی مدیر منطقه با بیان این مطلب که لازمه زندگی سالم, محیط زیست سالم است گفت: یکی از دغدغه های اصلی شهر و شهروندان پاکیزگی محیط زیست است و مهمترین شاخص نظافت یک شهر جمع آوری به موقع زباله و رسیدگی به نظافت عمومی آن است، در همین راستا و در پی اجرای طرح خدمت رسانی ویژه که هر هفته روزهای پنجشنبه در هر یک از محلات انجام می پذیرد، این هفته این طرح در بلوار قدس وخیابان شیخ بهاء شمالی اجرا شد.

وی در ادامه افزود:  صبح امروز نیروهای فعال حوزه های مختلف معاونت خدمات شهری  ۱۶آبانماه ۹۸در یک اقدام گسترده طرح پاکسازی ویژه بلوار قدس وخیابان شیخ بهاء را آغاز کردند. در این پاکسازی فعالیت هایی از قیبل رفت و روب ، جمع آوری پسماند و نخاله های ساختمانی، حذف زوائد دیداری، شستشو و پاکسازی دیوارها از پوستر، پاکسازی فضای سبز و شستشوی آن، تعمیر و تعویض برخی جداول فرسوده، هرس درختان، جمع آوری زباله های رها شده در ، شستشوی مخازن زباله ، شستشوی المانها واقع در پارکهای محله ای ، چمن زنی عرصه های سبز محدوده مورد نظر و ساماندهی و ترمیم حوضچه های اطراف انجام شد.

مدیر منطقه شش گفت: داشتن محله، منطقه و در کل شهری زیبا مستلزم داشتن امکانات و همکاری تک تک شهروندان و مسئولان می باشد. بنابراین ضرورت مشارکت شهروندان در خصوص جمع آوری بموقع مواد زائد و زباله ها کاملاً روشن است این همکاری بدین گونه است که شهروندان در ساعت مقرر زباله خود را در مخازن نصب شده در مکان ها و معابر محل سکونت شان قرار می دهند و ماشین های حمل زباله نیز اقدام به جمع آوری می کنند، این گونه میتوانیم با همکاری یکدیگر تا حدودی از مشکلات ناشی از عوارض این معضل بکاهیم و محیطی پاک برای رفاه شهروندان تامین کنیم.

نویسنده خبر: حمادی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها