اخبار
 انتشار: 19 آبان 1398
   مشاهده: 162

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری از پارک مالیات

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز صبح روز گذشته مدیرعامل سازمان پارک‌ها به همراه معاون خدمات شهری منطقه ۴ مسئول فضای سبز منطقه ۴، قائم مقام سازمان و معاونت بهره برداری این سازمان از پارک مالیات بازدید به عمل آوردند.

صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: پارک مالیات به عنوان یکی از بزرگترین پارک های کلان شهر اهواز با مساحتی بالغ بر 3۰ هکتار، همجوار رودخانه کارون می باشد.

وی با اشاره به تسریع در روند بهسازی این پارک افزود: این سازمان در نظر دارد به اتفاق شهرداری منطقه ۴ روند بهسازی این کار را تسهیل بخشیده و شرایط را برای رفاه حال شهروندان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی فراهم آورد.

عبدالهی با بیان اینکه فضای این پارک محل مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد، اظهار کرد: سازمان پارکها در نظر دارد تا قسمتی از این پارک را جهت رفاه حال شهروندان از طریق فراخوان مزایده عمومی و در جهت سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی به افراد واجد شرایط در آینده نزدیک برگزار نماید.

در ادامه این بازدید مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از فضای سبز و پارک های سطح منطقه ۲ و ۷ نیز بازدید به عمل آورد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها