اخبار
 انتشار: 19 آبان 1398
   مشاهده: 181

  مدیرعامل سازمان پارکها: اجرای طرح آب خام در فضای سبز از اولویت های اجرایی سازمان است

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارک‌ها به همراه گروه مشاوران دفینه سبز و تعدادی از معاونین و مدیران این مجموعه از پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز بازدید به عمل آوردند.

   عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: اجرای طرح آب خام و جمع آوری کلیه خطوط آب شرب موجود در سطح فضای سبز مناطق هشت گانه از اولویت‌های اجرایی این سازمان است.

وی با اشاره به وجود طولانی ترین رودخانه خاورمیانه در این شهر افزود: رودخانه کارون به عنوان یکی از طولانی ترین و بزرگترین رودخانه های خاورمیانه بوده که متاسفانه به درستی از ظرفیت های بالقوه آن استفاده نشده است. لذا اگر طرح هایی باشد که بتوان از کلیه این ظرفیت ها استفاده کرد، این سازمان آماده همکاری با درخواست کنندگان می باشد.

عبدالهی اظهار کرد: موضوع عدم وجود زهکش در بعضی از پارک‌ها و فضاهای سبز در کلان شهر اهواز حلقه فراموش شده ای است که نیاز به بازنگری و اجرای دوباره دارد.

وی ضمن یادآوری اینکه اهواز شهر شب است، توضیح داد: با توجه به گرمای هوا در این کلانشهر شهروندان اکثراً در شب به پارک ها و خیابان ها می آیند که این باعث می‌شود مردم در پارک ها بر روی چمن ها نشسته و نشاط از آنها گرفته شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز خاطرنشان کرد:  پارک های ربیع، مالیات، جزیره و .... آماده اجرای طرح‌هایی در زمینه نورپردازی و گسترش تنوع گونه های گیاهی می باشند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها