اخبار
 انتشار: 23 آبان 1398
   مشاهده: 354

  انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان سرمایه گذاری و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز

    سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.


رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز از انعقاد تفاهم همکاری مابین این سازمان و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری خبر داد .
به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز ، عبدالامیر کمایی با اعلام این خبر ادامه داد : این تفاهم با هدف استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی برای پروژه های سرمایه گذاری در زمینه های مختلف اقتصادی ، عمرانی ، خدماتی ، شهری در جهت تولید خدمات و ایجاد درآمدهای پایدار صورت  می پذیرد . 
وی با اشاره به بخشی از جزئیات این تفاهم نامه افزود: طبق این تفاهم نامه ، فرصت های سرمایه گذاری از طرف سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی به دانشگاه علمی کاربردی جهت تهیه امکان سنجی ، طرح های توجیهی اقتصادی پروژه های سرمایه گذاری ، پلت فرم های اصلی و سایر آیتم های مورد نیاز ارائه می شود. 
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری اهواز با تشکر از حسن نیت و استقبال دانشگاه علمی کاربردی در این موضوع ابراز امیدواری کرد : تجربه موفق این تفاهم باعث شود که سایر بخش های شهرداری اهواز نیز از این ظرفیت علمی جهت ارائه طرح و پروژه های خود استفاده کنند .

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها