اخبار
 انتشار: 04 آذر 1398
   مشاهده: 838

  مدیرکل بازرسی استان: اقدامات شهرداری اهواز در کوی مهدیس جای قدردانی دارد

     به گزارش سایت شهرداری اهواز استاندار خوزستان؛ شهردار اهواز، فرماندار و جمعی از مدیران از پروژه های کوی مهدیس بازدید کردند.

استاندار خوزستان در نشست بررسی مسایل و مشکلات کوی مهدیس اهواز گفت: مشکلات این منطقه از سال ۱۳۹۵ در حال پیگیری است و تاکنون پیشرفت های خوبی حاصل شده  و درحوزه زیرساخت های جاده ای و معابر، آب و فاضلاب، برق و همچنین خدمات شهرداری  نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.

رئیس بازرسی استان نیز در این جلسه با اشاره به بازدید از کوی مهدیس اظهار کرد: نیاز است در برخی موضوعات انقلابی ورود کنیم و در اجرای پروژه ها به زمان باید توجه ویژه صورت گیرد. موردی که در بازدید های قبلی و الان مشهود است کارها و عملیاتی اجرا شده است.     

 معابر بسیاری در مدت اخیر در کوی مهدیس توسط شهرداری اهواز زیرسازی و آسفالت شد که اقدامات شهرداری جای قدردانی و تشکر دارد.

وی ادامه داد: نتیجه وحدت رویه، همکاری و هم افزایی دستگاه ها، خدمت بیشتر به مردم است.  دیدن عملکرد و اقدامات مثبت برای مردم اعتماد و امیدواری ایجاد می کند که این بالاترین حمایت از نظام و رهبری است.

گفتنی است در این نشست مسائل و مشکلات کوی مهدیس اهواز بررسی و تصمیماتی در زمینه توسعه این منطقه مصوب شد. بحث احداث ایستگاه آتش نشانی مهدیس نیز از مواردی بود که در این نشست مطرح و مقرر شد با همکاری دستگاه های متولی این موضوع به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و مجوزهای لازم دریافت شود.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها