اخبار
 انتشار: 06 آذر 1398
   مشاهده: 223

  جلسه رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری با اعضای بسيج سازمان

     خواهران و برادران بسيجي عضو پايگاه بسيج شهيد حردانی سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز با مهندس ربیعی رییس سازمان ديدار و گفت‌وگو کردند .

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز در اين جلسه كه با حضور رییس سازمان ، اعضاي بسيج و  فرمانده پايگاه بسیج سازمان ، برگزار شد،دغاغله فرمانده پايگاه ابتدا در خصوص اقدامات صورت گرفته در پايگاه گزارشي ارائه کردند،سپس رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری ضمن تبريك هفته بسيج در خصوص اهميت بسيج , همچنين اقدامات صورت گرفته در پيشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان صحبت كردند.

ربیعی گفت : بسیج یك حركت اجتماعی است كه در هر جامعه ای با توجه به فرهنگ آن جامعه و به اشكال مختلفی در اثر شرایط خاص بوجود می اید همانطور که امام خمینی (ره) در این رابطه چنین می فرمایند :قضیه بسیج ، همان مساله ای است كه در صدر اسلام بوده است این مساله جدید نیست ، در اسلام سابقه داشته است و چون مقصد ما اسلام است ، باید هر جوانی یك نیرو باشد برای دفاع از اسلام و همه مردم و هر كسی در هر شغلی كه هست مهیا باشد برای جلوگیری از كفر و هجوم .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت : هدف از تشکیل بسیج ،ایجاد آمادگی لازم برای دفاع است ،اصل بسیج آمادگی است .بسیج یعنی انسان با همتی که غیرت دینی و دانایی فکری ،نیازشناسی ،ابتکار و جوشش ذهنی و خلاقیت دارد و وارد میدان می شود .

وی در پایان گفت : انتظار می رود همه پرسنل سازمان ، بسیجی وار جهت خدمت به شهروندان عزیز اهوازی که رسالت اصلی این سازمان است تلاش نمایند .

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها