اخبار
 انتشار: 06 آذر 1398
   مشاهده: 335

  مانور زلزله در دبیرستان دخترانه بعثت و مائده برگزار شد

      مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از برگزاری مانور زلزله در دبیرستان دخترانه بعثت و مائده خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری بیان کرد: ششم آذرماه سال جاری مانور زلزله در دبیرستان دخترانه بعثت و مائده در منطقه باهنر با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار محترم خوزستان، سازمان آتش نشانی اهواز ، سازمان هلال احمر، نیروی انتظامی ، اورژانس 115 و ... برگزار شد.
وی بیان کرد: در این مراسم مانورمشترک امداد و نجات در مواجهه با زلزله و حوادث احتمالی با همکاری و هماهنگی سازمان آتش نشانی اهواز، سازمان هلال احمر ، نیروی انتظامی و اورژانس 115 و ... برگزار شد.
مهندس قنبری افزود: مربیان سازمان آتش نشانی به دانش آموزان اصول و نکات مهم در تخلیه اضطراری ، هنگام وقوع زلزله را آموزش دادند و تخلیه اضطراری به صورت عملی انجام شد . همچنین آتش نشانان مانور راپل را اجرا کردند.
وی اظهارکرد: آتش نشانان در محوطه دبیرستان عملیات اطفا حریق را اجرا کردند و نحوه کار با خاموش کننده های دستی را به دانش آموزان آموزش دادند.
مهندس قنبری تصریح کرد: در محوطه دبیرستان چادرهای درمانگاه صحرایی برپا شد و به دانش آموزان کمک های اولیه آموزش داده شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: انجام مانورهای مشترک امداد و نجات بین ارگانهای مختلف و استقبال مدارس از این مانور ها موجب ارتقا ایمنی در سطح شهر ، آماده سازی بیشتر ارگانهای ذیربط و آشنایی بیشتر دانش آموزان در مواجهه با حوادث احتمالی می شود.


 

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها